Elite 98

Piecyk Elite 98

Piecyki na pellet z serii  ELITE posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu idealnie komponują się z każdym współczesnym wnętrzem. Wykonane są z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Są estetycznie perfekcyjne. Modele te dostępne są standardowo w 6 kolorach. 
Pełna automatyzacja umożliwia bardzo wygodną i łatwą obsługę. Regulacja pracy może odbywać się zarówno z panelu sterowania, jak i za pomocą pilota. System sterowania umożliwia samoczynne rozpalanie, sterowanie temperaturą, a także tygodniowe programowanie pracy.
Piecyk ELITE  posiada nowoczesną konstrukcję, jest ekonomiczny, oszczędny i łatwy w codziennej eksploatacji i konserwacji. Piec pracuje bardzo cicho. Piec ten może pracować nawet 39 godzin na jednym zasypie 20 kilogramów pelletu. Charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością działania (prawie 98%). W praktyce oznacza to, że: jeżeli Ilość ciepła  spalaniawynosi 100%, to 97,89% jest to ciepło emitowane do otoczenia i tylko 2,11% jest to ciepło wyrzucane wraz ze spalinami.